Зарядні пристрої для нових Nexus 7 від Asus

Зарядні пристрої для нових Nexus 7 від AsusКомпанія Asus зробила можливою появу в продажі двох нових пристроїв, які призначені для зарядки планшетних комп’ютерів марки Nexus 7, які належать до другого покоління. Одна з новинок покращує життя власника тим, що тепер можна буде заряджати планшетник не використовуючи різні дроти, так як гаджет працює на основі технології Qi.

Новинка під назвою Asus Dock for Nexus 7, яка отримала порт microUSB, може функціонувати у двох орієнтаціях: в портретній і альбомній. Особливість зарядного пристрою полягає в тому факті, що воно одночасно може бути використане і як підставка.
Друга новинка назва PW 100 і є також бездротовим зарядним пристроєм, яке сподобається всім тим, хто віддає перевагу заряджати свої гаджети, які закриті смарт-обкладинкою.

Таким чином власник може переглядати на планшетом комп’ютері, які з’явилися у продажу нові 3D принтери і при цьому його гаджет буде заряджатися за допомогою одного з пристроїв. У цієї новинки є LED-індикатор, що саме він показує наскільки зарядилось пристрій, причому сучасність цього індикатора дозволяє вчасно помітити, коли пристрій буде розряджена.

Нагадаємо, що новинки, під маркою Asus Dock for Nexus 7 і відповідно PW 100, вже можна придбати в популярному інтернет-магазині Amazon, але всі бажаючі можуть пошукати зарядний пристрій від Google, хоча вартість новинок складає 50 і 90 доларів. Цілком можливо, що пристрої знайдуть своїх покупців і виправдають очікування.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости