Запис вокалу з допомогою гаджета

Запис вокалу з допомогою гаджетаЯкщо ви хочете записати голос або гітару, то ви можете зробити це за допомогою зручних сучасних гаджетів. Наприклад, ви можете використовувати професійний диктофон або синтезатор з можливістю запису через мікрофонний або лінійний вхід. Хорошим інструментом для цієї мети може послужити Kaossilator 2.

Цей синтезатор з лінійки фазових динамічних синтезаторів, вироблених компанією Korg, має вбудований мікрофон і додатковий вхід для ще одного мікрофона. Щоб ефективно використовувати такі можливості гаджета, потрібно попередньо прочитати інструкцію. Як навігація для android дозволить вам краще орієнтуватися на місцевості, так і два мікрофони нададуть вам унікальну можливість зробити неповторний мікс, використовуючи лише вокал.

Ви можете, наприклад, зробити запис вокалу в спеціальні банки звуків – лупи, зациклив їх, пустити фоном. Одночасно з цим можна використовувати другий мікрофон в реальному часі.

Фазовий динамічний синтезатор Kaossilator 2 має ще ряд унікальних можливостей, якщо говорити про технології запису. Звичайно, ви можете записувати і зациклювати лупи з допомогою зовнішніх джерел, але і записувати звуки самого синтезатора, після чого їх зациклювати і так само пускати фоном або міксувати між собою.

Kaossilator 2 – це чудовий інструмент для створення власних оригінальних мелодій, які ви можете зберігати на CD-card в тому чи іншому форматі, після чого збережені файли ви можете скидати на комп’ютер або інший аналогічний апарат, піддаючи при необхідності додаткової обробки.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Покраска стен и наливной 3д пол в ванной комнате. Эмалировка ванн акрилом — ремонт эмаливого покрытия стальных ванн.
Новости