Захист мобільних пристроїв від злодіїв

Захист мобільних пристроїв від злодіїв

 

Асоціація Wireless Association, в яку входять виробники портативної техніки і мобільні оператори, розробляє загальні інструменти, що дозволяють захистити смартфони від крадіжки. Таку інформацію надали члени організації.

Публікація результатів має відбутися на території Сполучених Штатів в середині літа наступного року.

Захисні системи в добровільному порядку будуть розробляти компанії: Samsung, Microsoft, HTC, Apple, Google, Huawei, Nokia, AT&T, Sprint, Verizon Wireless, T-Mobile USA і U.S. Cellular. Їх завданням є забезпечення інструменту, який дозволить мінімізувати наслідки від втрати або крадіжки апарату. Таким чином, користувачам буде доступно дистанційне видалення даних з пристрою та запобігання його повторної активації.

Найсвіжіші новини зі світу гаджетів поширюються через сайти інформаційних видань. Також тут є відомості SEO-спрямованості, приміром, де замовити просування сайту в єкатеринбурзі за розумною ціною.

Для користувача буде передбачена установка безкоштовного інструменту на смартфон, куплений після дати виходу інструмента, або на той, який вже експлуатується.

Зараз Apple надаються опції Find my iPhone і Activation Lock для власних розробок. Завдяки таким функціям користувач не може реактивувати пристрій. Також йому надано право на визначення місця розташування гаджета і віддалену ліквідацію всієї наявної інформації. У цьому році відбулася презентація аналогічних інструментів від Samsung.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости