З LG G5 можна витягнути батарею і вставити знімний модуль

Ще одна новинка від LG — кулястий робот Rolling Bot, чиї дизайнери, очевидно, надихалися дроидом BB-8 з останньої частини «Зоряних війн». Пристрій з 8-мегапіксельною камерою виконує функцію системи спостереження для дому. Встановлене на смартфон G5 додаток дозволяє дистанційно керувати дроном.

Конкуренцію Rolling Bot в майбутньому може скласти показаний Sony прототип андроїд Xperia Agent. Він вже вміє розпізнавати людей за особам і пред’являти їм корисну інформацію допомогою вбудованого проектора. Керує побутовими приладами розумного будинку. Компанія додатково ознайомила публіку з досвідченими зразками міні-проектора, здатного відображати на стіні сенсорний інтерфейс, і нагрудною камери-щоденника з кутом огляду 180 градусів.

Розумна гарнітура Xperia Ear добереться до масового споживача вже в 2016 році. По голосовій команді гаджет може нашептати користувачеві на вухо прогноз погоди, його робочий розклад і останні новини. Або зробити дзвінок, пошукати що-небудь в інтернеті, написати повідомлення і продиктувати маршрут.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости