YotaPhone спробує підкорити Британію

YotaPhone спробує підкорити БританіюСмартфон YotaPhone російської розробки дістався до британського ринку. Офіційний ресурс Yota Devices пропонує жителям Островів купити гаджет за 419 фунтів стерлінгів. У перший місяць весни девайс від російських інженерів потрапить в торгові точки Скандинавії, Апеннінського півострова, Швейцарської конфедерації та Португалії.

Подання YotaPhone минуло ще в кінці 2012 року. Реалізація 2-екранного смартфона почалася роком пізніше. Першими власниками гаджета стали користувачі з Росії, Іспанії, Франції, Австрії та Німеччини. Зацікавилися новинкою росіяни і викладали за апарат за 19,99 тисячі рублів. Європейці отримували смартфон у власність за 499 євро.

Напевно всі знають, що головна відмінність YotaPhone від його «родичів» – два екрани, один з яких виготовлений за технологією «електронні чорнило». На нього виводяться всі основні повідомлення, що дозволяє істотно економити заряд джерела живлення з відносно невеликою ємністю 1800 маг. Правда E-ink монітор не був сенсорним, але на виставці MWC-2014 Yota Devices похвалилася другим поколінням YotaPhone. В оновленому пристрої на дотики користувача реагують вже обидва екрану.

Крім того, девайс вбудований 4-ядерний чіп, а сам пристрій стало тонше і витонченіше. Реліз YotaPhone 2 намічений на кінець року.

Мабуть немає таких людей, які б не любили справжній китайський чай. Різноманітні сорти китайського чаю можна замовити в магазині онлайн. В будь-який регіон Росії здійснюється доставка поштою. У магазині ви знайдете не тільки сам чай, але і все необхідне для чайної церемонії.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости