Як не загубити свій гаджет: дистанційне керування iOS

2113

Відшукати загублений смартфон Apple iPhone можна за допомогою безкоштовних фірмових інструментів. Відповідними функціями володіє служба Apple iCloud.

1) Включаємо функцію віддаленого пошуку. Не пам’ятаєте, де залишили свій iPhone? Не біда: завдяки фірмовим сервісам Apple знайти його не складе труднощів. Смартфони Apple з iOS 6 і старше) прямо з заводу володіють необхідними для цього функціональними можливостями, але за замовчуванням вони відключені. За користування послугою визначення місцезнаходження своїх пристроїв Apple не стягує плати, тому відразу після покупки смартфона розумно її включити. Для цього в головному меню виберіть пункт «Налаштування», потім перейдіть в розділ iCloud. Коли буде запропоновано, введіть свій ідентифікатор Apple ID або отримати його безкоштовно при відсутності. Далі активуйте функцію «Знайти iPhone». Сервіс Apple з визначення місця розташування пристроїв також працює на iPad, iPod і комп’ютери iMac з операційною системою OS X 10.7.5 або старші.

Відео

Точні координати місця розташування вашого гаджета Apple відображаються на картах Google у вигляді зеленої точки

Точні координати місця розташування вашого гаджета Apple відображаються на картах Google у вигляді зеленої точки

2) Визначення місця розташування. Щоб визначити місцезнаходження мобільного пристрою, відкрийте в браузері сторінку www.icloud.com/#find введіть ваш Apple ID і пароль. Ваш гаджет з’явиться на картах Google. Точні координати пристрою можна отримати тільки в тому випадку, коли воно підключено до Інтернету. При цьому смартфон буде показаний на картах у вигляді зеленої точки. Якщо ж точка пофарбована в сірий колір, то пристрій відключено від Мережі, а координати точки вказують на місце, де смартфон підключали до Інтернету в останній раз. Чим менше радіус окружності, тим вище точність виявлення. Якщо ви знаходитесь поблизу від смартфона, але все одно не можете його знайти, дистанційно програйте на ньому звуковий сигнал. Для цього спочатку натисніть кнопку «Всі пристрої», потім в списку пристроїв виберіть ваш смартфон і натисніть «Відтворити звук».

Сервіс Apple дозволяє заблокувати пристрій, програти на ньому рингтон або стерти дані користувача

Сервіс Apple дозволяє заблокувати пристрій, програти на ньому рингтон або стерти дані користувача

3) Блокування та видалення даних. Якщо ваш iPhone був втрачений або вкрадений, Apple рекомендує негайно активувати «Режим пошуку». Для цього зайдіть на сторінку www.icloud.com/#find виберіть потрібний пристрій і натисніть кнопку «Режим виявлення» (для iOS 6 або більше) або «Блокування» (iOS 5). Ви також можете ввести повідомлення включаючи номер телефону для зв’язку з вами, яке буде відображатися на екрані заблокованого смартфона. Якщо для вашого пристрою не був заданий пароль блокування, сервіс попросить його ввести. При активації режиму виявлення на карту будуть наноситися всі переміщення вашого гаджета. При необхідності ви також можете віддалено стерти всю особисту інформацію з пристрою. Щоб зробити це, натисніть кнопку «Стерти iPhone».

При активній функції пошуку гаджет з iOS 7 не дозволить повторно активувати пристрій і повноцінно користуватися ним

При активній функції пошуку гаджет з iOS 7 не дозволить повторно активувати пристрій і повноцінно користуватися ним

4) Блокування активації. Функція блокування активації, вперше з’явилася в операційній системі iOS 7, запускається при включенні режиму «Знайти iPhone» і не дозволяє повторно активувати пристрій без введення ваш Apple ID і пароль. Це значно ускладнює перепродаж і використання викраденого або втраченого смартфона сторонніми особами. Блокування активації продовжить працювати навіть після видалення особистих даних і перепрошивки пристрій із режиму Device Firmware Update (DFU). Дана функція також доступна на iPad і iPod touch.

Джерело: http://www.chip.ua/stati/kak-ne-poteryat-gadzhet-distantsionnoe-upravlenie-ios/

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости