Xx 304SH – новий флагман для Японії

Xx 304SH - новий флагман для Японії

 

Працівники японського концерну Sony анонсували нове флагманське пристрій Aquos для операторів стільникового зв’язку Піднебесної, яке вийде на прилавки в майбутньому місяці.

Основна особливість пристрою полягає в тонких бічних рамках, з-за чого розміри сенсорного екрана займають 79% фронтального ділянки телефону. Також апарат оснастили водо – і пилонепроникним корпусом, виконаним за стандартом IP57, при цьому показник товщини телефону не перебільшує 9 мм.

Дуже скоро купити цей телефон буде також просто, як і відновити вилучені файли за допомогою спеціальної програми.
Смартфон укомплектований 5.3-дюймовим Full HD-екраном, виконаним за технологією IGZO, а в якості матеріалів для корпуса був обраний алюміній. Новачок побудований на платформі популярної в останню годину, процесора Snapdragon 802, який функціонує на тактових частотах в 2.4 ГГц і містить адаптер Adreno 340; обсяги оперативки – 2 Гб, а для зберігання фотографій, відео і програм розробник виділив 32 Гб накопичувач, який з легкістю можливо збільшити завдяки карт microSD; є також акумуляторна батарея на 2600 mAh. Крім цього оснащення, смартфон має нову камерою з показником дозволу в 13.1 Мп і діафрагму f/1.9, а фронтальне обладнання містить 2.1-мегапіксельну матрицю. З інтерфейсів зв’язку присутній модуль Bluetooth 4.0.

Розмір корпусу складає 135х 4х8 мм при масі 135 грам. В якості керуючого софта встановлений Android 4.4 KitKat. На жаль, шанс виходу телефону за межі Японії поки невеликий.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости