Віртуальна реальність для всіх

Ще один тренд MWC 2016 — велика кількість доступних пристроїв віртуальної реальності. Крім вже не нових Gear VR від Samsung, свої аксесуари продемонстрували LG і HTC. На відміну від більшості конкурентів, LG 360 VR підключається до смартфону за допомогою дроту, а не вимагає вставити його всередину пристрою. Це істотно полегшило гаджет і дозволило додати в конструкцію складні ергономічні дужки. HTC представила шолом віртуальної реальності Vive, в комплекті з яким йдуть два контролера (по одному для кожної руки) і дві станції визначення місця розташування користувача в просторі. Компанія очевидно робить ставку на ігрову складову, але може відлякати потенційних покупців висока ціна пристрою — 799 доларів. Для порівняння, основний конкурент Vive — VR-шолом Oculus Rift — коштує 599 доларів.

Samsung і LG також показали компактні портативні камери, що знімають фото і відео з кутом огляду 360 градусів. На кожній з сторін у пристроїв знаходиться ширококутний об’єктив, чия зона видимості покриває весь простір навколо. Відзняте відео з камер компонується у спеціальному додатку на смартфоні і потім доступно для перегляду на дисплеї, або через окреме VR-пристрій.

І хоча обидві компанії позиціонують свої VR-експерименти як необов’язкове продовження смартфонів, позиції Samsung в цій галузі помітно сильніше. Справа в тому, що її інженери тісно співпрацюють з командою першопрохідців віртуальної реальності Team Oculus, що входить до складу Facebook.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости