Віртуальна клавіатура на ваших долонях

Віртуальна клавіатура на ваших долоняхОтже, компанія Samsung розробила черговий «розумний» гаджет, який допоможе користувачам набирати тексти прямо на своїх долонях. Тепер кожен бажаючий зможе вести повідомлення, натискаючи на віртуальні клавіші, які буде видно через окуляри.

Для створення таких «розумних» окулярів була застосована спеціальна технологія додаткової реальності, яка придбала широку популярність у великих компаній, що займаються виробництвом комп’ютерної та цифрової техніки. В окуляри вмонтований спеціальний проектор, який і проектує клавіші на руки. До речі, розташування клавіш завжди можна поміняти, орієнтуючись на те, в якому стані знаходиться ваша долоня. Крім того, ви самі зможете обрати в налаштуваннях найбільш зручний і оптимальне розташування клавіатури.

Для друку можна буде користуватися як Т9, так і класичної QWERTY. Набір тексту здійснюється великими пальцями.

До речі, смарт-окуляри можна буде використовувати не тільки для роботи на віртуальній клавіатурі, але і в якості плеєра. Презентація нового гаджета має пройти у вересні цього року на виставці в Берліні. Розробники обіцяють, що завдяки новим очками, користуватися смартфоном стане ще простіше і зручніше. Адже, крім усього, у них ще і вбудований екран, на якому будуть відображатися повідомлення, які приходять на телефон.

Сучасні діти люблять грати на комп’ютерах, смартфонах і планшетах. Красиві додатки ігри ознайомлюють дітей з цікавими мультяшними героями. Дитячий планшет призначений для дітей будь-якого віку, які цікавляться останніми новинками в області мобільних додатків та ігор.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости