ViewPad 10i на двох ОС – Android і Windows 8

ViewPad 10i на двох ОС - Android і Windows 8В останні кілька років на ринок гаджетів і цифрових пристроїв все більше виходить моделей, які здатні працювати не на одній, а на декількох операційних системах. Зазвичай планшет або смартфон, на відміну від того ж ПК, жорстко прив’язаний до тієї ОС, яка на ньому спочатку встановлена. Але зараз у світі комп’ютерної техніки почалася мода на надання права вибору користувачеві. І розробники випускають пристрої, які мають, як мінімум, дві ОС. А споживач сам вирішує, яку систему він буде використовувати для роботи на своєму гаджеті.

Винятком не є і планшет ViewPad 10i від відомої компанії ViewSonic. Він працює на двох операційних системах – всюдисуща Android і мобільної ос Windows 8. Остання, до речі, не користується великим попитом. Але для фанатів «вікон» розробник передбачив можливість роботи на ній.

Серцем гаджета є процесор Intel Celeron N2910. Для оперативної обробки інформації є 2 Гб пам’яті. Зберегти всі дані на флеш-накопичувач об’ємом 32 Гб. При цьому є роз’єм для підключення карт microSD. Є дві малопотужних камери – одна на 2 Мп. Розмір дисплея складає 10 дюймів.

Планшет обладнаний всіма основними модулями бездротового передачі інформації. Вихід в глобальну мережу за допомогою Wi-Fi і блютуз.

Ціна гаджета – 500 $.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости