Смартфони на базі Mozilla Firefox

Смартфони на базі Mozilla FirefoxОстаннім часом дуже багато компаній починають виробляти смартфони, причому випускати їх планують під власним брендом, а зараз на ринку різних пристроїв частка подібних смартфонів становить не менше 43 відсотків, хоча вартість багатьох моделей не перевищує 200 доларів.

Окремої уваги заслуговує той факт, що компанія з Китаю, яка займається випуском процесорів Spreadtrum, розповіла про свою співпрацю з Mozilla, так що тепер компанії стали повноправними партнерами, і їх першим пристроєм буде смартфон на базі Firefox OS, вартість якого буде приблизно $ 25. Особливість подібних гаджетів полягає в їх не надто широкому функціоналі, крім цього, пристрої будуть працювати виключно в мережі 2.5 G, яка по-іншому називається EDGE.

Від творців більша частина пристроїв отримає процесори з частотою такту 1,2 ГГц і двома ядрами, при цьому діагональ дисплея – 3,5-4,5 дюйма, а ось дозвіл камери – від 2 до 5 МПкс. Разом з цим обсяг ОЗП дуже скромний – 512 Мбайт, а для різних файлів у власника буде тільки 2 ГБ. Досить цікаво, що пристрої з Firefox OS створюються розробниками з таких компаній, як VIA і Foxconn. Можливо, що в 2014 році відбудеться анонс нових пристроїв з операційною системою, але моделі буду відрізнятися більшою функціональністю.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Карта сайта livepodcast.ru/karta-sajta/ материалы сайта.
Новости