Представлений смартфон, що заряджається за десять хвилин
Гаджеты, технологии, политика и многое другое

Представлений смартфон, що заряджається за десять хвилин

2013/09/30

Fujitsu Arrows A 301F Японська компанія Fujitsu представила смартфон Arrows A 301F на базі Android. Особливість апарату — здатність заряджатися в надкороткий термін, повідомляє Engadget.

Акумулятор смартфона за 10 хвилин накопичує заряд, достатній для повноцінної роботи «протягом повного дня», стверджує виробник. Яким чином вдалося мінімізувати час зарядки, не уточнюється.

Місткість батареї в Arrows A 301F становить 2600 міліампер-годинників. Якщо зарядити акумулятор повністю (за 10 хвилин досягається лише часткова зарядка), пристрій зможе автономно працювати три дні.

Смартфон Fujitsu оснащений четирех'ядерним процесором Snapdragon 800. Апарат має в своєму розпорядженні 5-дюймовий екран з дозволом 1920 на 1080 крапок і 13,1-мегапіксельной камерою.

Arrows A 301F, крім іншого, обладнаний сканером відбитків пальців. Датчик розташований на задній панелі і, як і в iPhone 5s, може використовуватися для «розблокування» смартфона.

Апарат, який є спільним проектом Fujitsu і стільникового оператора Softbank, надійде у продаж в Японії в грудні. До Росії смартфони Fujitsu не поставляються.