Смартфон G3 на платформі від LG

Смартфон G3 на платформі від LGВсесвітньо відомий корейський виробник стільникових телефонів і електронних пристроїв, компанія LG, оголосив про старт розробки власних процесорів для мобільних телефонів. Про це інформагентству в Кореї повідомив представник самої LG Electronics. За його словами, виробництво чіпів почнеться серійно вже найближчим часом, але конкретний термін все ж зазначений не был.По інформацією з іншого джерела – це станеться в другому кварталі 2014 року контракт на випуск мікросхем для мобільних пристроїв отримала тайванська компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing.

Обіцяється, що нові процесори будуть встановлені на підготовлюваних до випуску флагманських смартфонах від самої LG – G3, який очікується до середини літа. Але пройшли так само чутки про те, що виробник чіпів спочатку випробує їх на телефонах подешевше.

У будь-якому випадку, нова мобільна платформа від LG, названа відповідно до ситуації – LG Odin, буде застосовуватися в смартфонах різних рівнів, як високого, так і середнього. Крім них, мікропроцесори пропонується встановлювати і на телефони інших виробників, але назви їх поки тримаються в таємниці.
Цілком можливо, що випуск нового топового смартфона на новій ж процесорної платформи відбудеться значно раніше планованих термінів, так як конкуренти LG змушують її поспішати.

Централізоване електропостачання не завжди доступно для заміських будинків. Щоб не страждати від цього, пропонуємо купити генератор в Єкатеринбурзі потрібної вам моделі. Слід врахувати, що бензиновий генератор коштує трохи дорожче, але він практично не дає шуму і неприємного запаху.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости