Severed Wampa Arm Ice Scraper: тепер Вампа буде чистити ваш автомобіль

Severed Wampa Arm Ice ScraperБезсумнівно «Імперія завдає удар» – моя найулюбленіша частина саги «Зоряні війни». Та годі вам! Ви хочете сказати, що у вас не з’являлися мурашки на тілі, коли ви бачили, що довелося пережити повстанцям на суворою і холодною планеті Хот.

Вони боролися з жахливим холодом, використовуючи підземні бункери та спеціальний одяг, зберігає тепло. А ви пам’ятаєте тон-тон? Двоноге подобу коні, спокійно живе в умовах сильного морозу. Це ж стосується й іншого жителя цієї планети – Вампы. Це величезне й огидне істота схопило Люка і намагався його з’їсти, але навіть його сили не вистачило проти мощі справжнього джедая.

Нам варто брати приклад з повстанців і «готувати сани влітку». Компанія ThinkGeek пропонує нам відмінне рішення – Severed Wampa Arm Ice Scraper, спеціальну рукавичку для очищення поверхонь. Відчуйте себе мешканцем всесвіту Люка Скайукера. Ви зможете легко очистити машину від льоду і снігу, при цьому ваші руки зовсім не замерзнуть. Лапа цього вампы вам обійдеться всього в 24.99 $. Тепер ви вже точно озброєні проти холоду і додасте трохи гри в повсякденне очищення свого автомобіля.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости