Samsung недорахується прибутку?

Samsung недорахується прибутку?Samsung, відомий корейський виробник телефонів і інших девайсів, прогнозує, що І квартал нинішнього року буде менш прибутковим, ніж раніше, з-за ситуації на ринку смартфонів. Зростання продажів «розумних телефонів» останнім часом уповільнюється, хоча компанія і залишається лідером в даному сегменті. Крім того, ціни на подібні телефони падають, покупці віддають перевагу бюджет-моделям.

Очікується, що прибуток корейської корпорації складе з січня по березень трохи менше 8 мільярдів доларів, що на 4,3 відсотка менше, ніж за аналогічний період того року. Раніше аналітики на цей рік для Samsung давали трохи більш оптимістичні прогнози.
Нагадаємо, що останній квартал 2013 року також ознаменувався зниженням чистого прибутку майже на 8 відсотків.

Що стосується середніх чеків при купівлі продукції корпорації, то вони будуть рівні 275 доларів, «впавши» на 9 відсотків порівняно з тим же 2013.

Викликають сумнів у експертів ринку і продажі флагманського Galaxy S5. Ряд аналітиків критикує новинку за те, що та практично не отримала нововведень, що так очікували багато шанувальників серії. А ось сама Samsung поки не реагує на таку інформацію деяких експертів і не розкриває цифри, що стосуються прибутку.

Також таємницею залишається і розподіл по підрозділам прибутку.
Необхідна допомога з фінансами?! Тендерний кредит? Кредит на виконання контракту? Супровід присутності на тендері? Необхідно знати зміст банківської гарантії та оформлення? Тоді вам до нас! Ми надасть всю фінансову допомогу учасникам тендерів! Гарантія та вигідні умови!

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Аварийное вскрытие автомобилей 8 (3812) 37-85-87
Новости