Samsung Galaxy Note Pro можливо з’явиться на CES 2014

samsung

За чутками Samsung планує представити нові моделі планшетів в першому кварталі 2014 року. Однією з таких новинок, імовірно, може стати Samsung Galaxy Note Pro, який, швидше за все, буде мати 12.2-дюймовий дисплей.

Такий крок звичайно дуже спірне, адже більшість виробників зосередили свої зусилля на більш компактних гаджетах. Можливо, Samsung Galaxy Note Pro вперше з’явиться в мережі AT&T з кодовою назвою SM-P907A, а враховуючи, що AT&T стала першим дилером, який представив у США оригінальний Galaxy Note, це не здається чимось неймовірним, пише газета Поступ.

У той час як Samsung досі не підтвердила існування Galaxy Note Pro, чутки, які гуляють на просторах інтернету, говорять про те, що пристрій все-таки існує. Планшет, швидше за все, буде належати до топового класу, адже він оснащується 12.2″ РК-дисплеєм з роздільною здатністю 2560х1600 пікселів, 3 ГБ оперативної пам’яті, батарею ємністю 9500 маг і, ймовірно, буде працювати на ОС Android 4.4 KitKat.

Чи представить Samsung свій планшет Galaxy Note Pro на виставці CES 2014, чи притримає його до MWC 2014, поки неясно. Але ми очікуємо його вихід з нетерпінням.

Джерело: http://www.notebook-center.ru/news_5796.html

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости