RugGear RG970 Partner – надзахищений

RugGear RG970 PartnerRugGear – фірма, яка прославилася на всю планету своїми пристосованими до екстремальних умов смартфонами, що відрізняються не тільки дивовижною міцністю, але і стильним незвичайним дизайном, який припаде до смаку всім цінителям суворих, мужніх гаджетів представила на російському ринку новинку під назвою RG970 Partner. Гідний продовжувач комерційно успішної лінійки смартфонів RugGear – 900, гаджет приверне увагу будь-якого покупця, понад усе ставить надійність пристрою.

В яскравому чорно-жовтому герметичному корпусі, не пропускає ні пил, ні вологу і витримує занурення у воду на глибину понад одного метра, ховається потужна сучасна начинка. RG970 Partner працює під управлінням мобільної ОС Android Jelly Bean, що працює з двома SIM-картами і може похвалитися цілим гігабайтом оперативної пам’яті. Його акумулятор має ємність в 2900 маг, завдяки чому смартфон може пропрацювати майже добу в режимі розмови. Невелика вага і мала товщина гаджета роблять його зручним і приємним у використанні. Вже заради цього варто звернути свою пильну увагу.

З урахуванням своєї не знає аналогів надзахищеності RG970 Partner зможе стати ідеальним партнером для туристів, спортсменів і просто шанувальників активного відпочинку.

Якщо ви звернули увагу на те, що останнім часом ваш MacBook почав досить сильно нагріватися під час роботи, то напевно причина в помпі системі охолодження. Зазначимо, що вам доступна чистка macbook air від пилу в москві. Таку чистку необхідно проводити раз у рік.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости