«Розумна» кавова чашка від Paulig

«Розумна» кавова чашка від PauligФінськоюї кавовою компанією Paulig була створена високотехнологічна кавова кружка, що має на «борту» модуль Bluetooth і, що найцікавіше, оснащена екраном.

Незвичайний пристрій, який отримав назву Muki, має можливість повноцінного виходу в інтернет – мережу, завдяки підключенню до смартфону по Bluetooth. На «чашковий» екран можливий вивід різної текстової інформації і зображень: власних фотографій, всіляких повідомлень від друзів і ділових партнерів, різних заміток і картинок з Інтернету, нових вхідних SMS-повідомлень.

Як тільки відбудеться з’єднання чашки зі смартфоном, кожен з екранів буде здатний відображати температуру напою. Таким чином, власник «розумної» чашки зможе оцінити, наскільки кави є гарячим або холодним.

Цікавим є той факт, що харчування екрану здійснюється за рахунок енергії, одержуваної від нагрівання гуртки, в момент наповнення її гарячим напоєм.

Представниками компанії Paulig було особливо відзначено, що вони навмисно не беруться вказувати, яким саме чином повинна використовуватися ця високотехнологічна «диво-чашка», розраховуючи на широку фантазію власників цього продукту.

На полиці магазинів «розумна» чашка потрапить в наступному році. Інформації про роздрібній ціні пристрою поки надано не було.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Свежие новости Троицк Челябинской области на сегодня
Новости