Презентація нових смартфонів Lumia

Презентація нових смартфонів LumiaІнтернет-видання РИА Новости опублікувало інформацію, що представники компанії Nokia анонсували нові смартфони серії Lumia, за функціональність яких буде відповідати вдосконалена «операційка» Windows Phone 8.1. Такі відомості надійшли від колишнього генерального директора Nokia Стівена Элопа.Нинішній співробітник Microsoft сказав, що до нової версії оболонки оновляться всі смартфони лінійки Lumia, які до цього працювали під управлінням WP8.

Різна інформація про появу нових пристроїв пропонується на спеціалізованих порталах. Також в Мережі можна знайти відомості про те, як здійснюється розсилка email і sms від Еспутник та інших сервісів.

Серед представлених моделей варто виділити Lumia 930. Гаджет має п’ятидюймовий екран ClearBlack, дозвіл якого складає 1920х1080 пікселів, а також двадцатимегапиксельную основну камеру і чотирьохядерний чіп Snapdragon (частота – 2,2 гігагерца). Крім того, новинка буде поставлятися з бездротовою зарядкою. Зазначимо, що його ємність батареї становить 2,42 тисячі mAh. Також в пристрої встановлені два гігабайти «оперативки» і 32 гігабайт фізичної пам’яті. Розширення обсягу пам’яті можливо за допомогою OneDrive.

Також презентація торкнулася Lumia 630 і 635. Для них теж були приготовані чотирьохядерні процесори Snapdragon. Гаджети наділені 4,5-дюмовым дисплеєм. Lumia 630 буде пропонуватися на 1 або 2 SIM-карти, а в Lumia 635 реалізована підтримка стандарту LTE.

Що стосується цін, Lumia 930 будуть продавати за 600 у.о., а Lumia 630/635 – за 160-170 у.о.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости