Перший в світі комп’ютер завушний

Перший в світі комп'ютер завушнийРозвиток мікропроцесорної техніки, освоєння нею нових, більш досконалих технологій неминуче призводить не тільки до постійного розширення кількості і виду функцій електронних пристроїв, але і до їх мініатюризації. Причому прогрес у зменшенні розмірів частіше поєднується зі зростанням можливостей пристрою. Наочним прикладом цієї тенденції можуть послужити всім відомі смартфони і планшети.
Розробники і виробники виробів радіоелектроніки прагнуть як можна більш ефективно використовувати зростаючу продуктивність процесорів і поряд з випуском поліфункціональних індивідуальних пристроїв типу смартфонів освоюють нову, поки ще практично не зайняту нішу сверхмалогабаритных електронних пристроїв.

Вчені з університету сумно відомого міста Хіросіми розробили і вже тестують за допомогою добровольців таку новинку, як ношений комп’ютер. Він виконаний в пластиковій оболонці, що має форму зовсім не завдає незручностей власнику, розташованої за вухом кліпси. Для управління гаджетом не потрібні ні миша, ні клавіатура. Контакти між людиною і таким комп’ютером здійснюються підморгуванням очима або потьохкуванням мовою і забезпечуються чутливими ІЧ-датчиками. А з’єднання зі смартфоном виконується через Bluetooth.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости