Origin Chronos – компактний десктоп для геймерів

Origin Chronos - компактний десктоп для геймерівКомпанія Origin розробила і випустила комп’ютер, який характеризується не тільки потужними технічними характеристиками, але і дуже компактними розмірами. Новинка розроблялася для тих людей, які не уявляють свого життя без відеоігор.

Цей новий продукт був названий Chronos. Під корпусом знаходиться материнська плата Asus Mini ITX Maximus VI. До неї виробник приєднав процесор, який представляє лінійку Intel Core i7, і відеокарти від компанії NVIDIA. Загалом, покупець може мати вибір між декількома графічними картами. Самою слабкою є GTX 750. Якщо ж говорити про найсильнішою відеокарті, то нею є GTX Titan Black.

Варто відзначити, що сьогодні багато комп’ютери оснащуються потужними відеокартами. Звичайно, такі десктопи купують багато людей. При цьому вони час від часу звертаються до сервісним компаніям з метою здійснення необхідного технічного обслуговування і можливого ремонту. Про особливості сервісного обслуговування комп’ютерів від компанії Apple можна дізнатися на сайті http://macbook-service.ru та інших джерелах інтернету.

Що стосується місткості «оперативы» Chronos, то вона характеризується шістнадцятьма гігабайтами. Для того, щоб під час роботи комп’ютера відбувалося ефективне охолодження процесора і відеокарти, виробник використовував рідинну систему Frostbyte 120.

Цей дескотоп може похвалитися розмірами 10,2х38,1х34,9 сантиметрів. Мінімальна ціна дорівнює 1 199 доларів. Звичайно, в разі вибору дуже потужних складових її величина зросте в рази.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости