Новий Neoline Spike – ваш помічник на дорогах

Новий Neoline Spike - ваш помічник на дорогахСьогодні важливим фактором їзди на машині є ваша причетність до випадків на дорогах. Щоб захистити себе від небажаних історії необхідно, щоб у вас була запис вашої непричетність. Як захистити себе від таких непотрібних речей? Відповідь проста, використовувати відеореєстратор.

Нещодавно компанія Неолайн представила вдосконалену версію відеореєстраторів Неолайн Спайк. Як і всі приймачі, цей відеореєстратор записує ваші дії безпосередньо на дорогах. Але у нього є три якості, яких немає у інших пристроїв даного типу. Це висока якість запису, компактність і кріплення.

Першою думкою людини, при вигляді Неолайн Спайк є думки про його зовнішності. Він дуже компактний, так як він на 30% тонше і на 15% менше своїх аналогів. Це дозволяє його встановити біля дзеркала заднього виду, що не завадить і не закриє вид на дорогу.

Другою особливістю даного екземпляра є його система кріплення. З допомогою вертикального регулювання ви з легкістю можете налаштувати його під себе.

Третьою і головною відмінністю від інших є якість відео. Процесор Siri А9, який використовується у виробництві планшетів і смартфонів, що забезпечує високу якість зйомки у форматі Full HD. 1.5-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю з легкістю зніме все, що відбувається в п’яти дорожніх смугах.

Творці відеореєстратора врахували всі вимоги автолюбителів у створенні Неолайн Спайк. Адже саме для них робляться всі ці навороти.

Неолайн Спайк – компактний відеореєстратор з відмінною якістю відео у форматі Full HD. Саме в Неолайн Спайк зібрані всі бажання автолюбителів, що робить його привабливим і ефективним.

За існуючими законами РФ торгівля алкоголем заборонена без наявності відповідної ліцензії, яка до того ж підтверджує всі права підприємства. Отримання ліцензії на торгівлю алкоголем можливо після перевірки нормативно-законодавчого відповідності підприємства.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости