Новий гаджет для бізнесменів

Новий гаджет для бізнесменівЕлектронні книги швидко і впевнено увійшли в наш побут, залучаючи все більшу кількість користувачів своєю компактністю, невеликою у порівнянні з їх паперовими братами, вагою, можливістю завантаження без перебільшення цілої бібліотеки, що неймовірно важливо як для студентів, школярів і вчених, так і для туристів, домогосподарок. Тому практично всі провідні компанії світу, зайняті виробництвом цифрової техніки, не тільки включили в асортимент своєї продукції цей вид гаджетів, але і постійно поповнюють перелік новими моделями.

Японська компанія Sony давно славиться професіоналізмом своїх інженерів і неперевершено високою якістю розроблюваної продукції, будь то фотокамери або відеокамери. В не меншій мірі це відноситься і до електронних книг, що випускаються під такою поважною маркою. Причому компанія веде себе на ринку впевнено і навіть статечно, пропонуючи новинки набагато рідше конкурентів, зате більш високого рівня.

Це в повній мірі можна віднести і до електронної зошити Digital Paper, призначеної виключно для ділових людей. Сенсорний 13-дюймовий екран дає можливість комфортної роботи з документами, що містять графічну інформацію у вигляді р, діаграм, так і зручного редагування. Також гаджет забезпечений пам’яттю 4 Гб і Wi-Fi, USB-інтерфейсами.

Інтернет-компанія пропонує всілякі корисні додатки, що містять різну інформацію, а також програми, цікаві файли гри для багатьох мобільних пристроїв. Так, наприклад, ігри мтс або інших популярних операторів зв’язку, можна завантажити сьогодні абсолютно безкоштовно.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости