Новий планшетний комп’ютер Huawei

Новий планшетний комп'ютер HuaweiПланшетні комп’ютери, поряд зі смартфонами, відносяться до найбільш затребуваних в останні роки виробів, що випускаються промисловістю. Ці гаджети вдало поєднують в собі великий набір можливостей при відносно малих розмірах і вазі, чим і приваблюють з кожним роком все більшу кількість користувачів.

Причому суперництво змушує розробників конструювати нові, більш привабливі для покупця моделі як тієї, так і іншої категорії. Не залишилася осторонь від цього віяння і компанія Huawei.

На останній виставці MWC відома китайська компанія представила свою чергову новинку: планшет MediaPad X1. У рядового користувача, природно, виникає питання: а чому ж сподіваються залучити покупця співробітники Huawei? По всій імовірності тим, що цей апарат поєднує в собі риси як смартфонів, так і планшетних комп’ютерів.

Новинка являє собою апарат з сенсорним екраном розміром 7 дюймів, забезпечений потужним 4-ядерним процесором HiSilicon Balong 910 Cortex-A9 і постійною пам’яттю 16 Гб. Керований операційною системою Android 4.2.2, має до того ж власну оболонку Emotion UI 2.0, гаджет відмінно відтворює відео, додатково забезпечується за допомогою прискорювача Mali-450. Крім того, апарат обладнаний модулем Wi-Fi і двома прекрасними камерами.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости