Новий патент від компанії Apple

Новий патент від компанії AppleПрацівники яблучної компанії зареєстрували новий патент, який скоріш за все буде пов’язаний з «розумними» годинниками iWatch. І хоча в самому концерні Apple ніяк не коментують проект, немає даних про презентації і, більше того, навіть не підтверджують його існування, дана документація зможе пролити світло на ряд особливостей продукту.

Найцікавіша особливість патенту полягає в схематичному зображенні електронної продукції, яка може стати iWatch. На фотографії зображено розташування елементів: кнопка Home, датчик світла, камери і віконце для антени.

Крім того, новий документ описує запатентовану технологію бездротової підзарядки носимой продукції. Колектив інженерів яблучного концерну розглядає відразу багато ймовірних способів поповнення заряду акумуляторної батареї. Це може бути безконтактна методика, що передбачає магнітну індукцію або безпосереднє заряджання в період руху.

Носиться електричний гаджет такого розміру фактично неминуче буде мати багато проблем з акумуляторною батареєю. Створити її досить ємною вкрай важко, а величезний екран і ряд широких функціональних можливостей тільки знизять період автономного функціонування. Не дивно, що в Apple розглядають кожен можливий метод поповнення заряду акумулятора.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

№1 essayhave review on paper writing services.
Новости