Новий комп’ютер для екстремалів

Новий комп'ютер для екстремалівПогодьтеся, що при всіх своїх достоїнствах такі популярні гаджети, як смартфони, планшети, володіють одним досить великим недоліком: для взаємодії з ними ми повинні не тільки дивитися на їх екран, але і працювати при цьому пальцями. Що буває не тільки незручним, а часом і зовсім неможливим у різних життєвих ситуаціях. І ймовірно, в один з таких моментів осяяння вченим університету Хіросіми прийшла ідея надкомпактного електронного пристрою, який дозволив би звільнити наші руки.

Ідея вже втілена ними в життя і в даний час тестується добровольцями на вулицях цього японського міста. А запуск в серію планується не далі, як у 2016 році. Новий гаджет позиціонується розробниками як ношений комп’ютер, що можна вважати досить серйозною заявкою, оскільки серед великого асортименту радіоелектронної світової продукції аналога поки не існує.

Новий апарат виконаний у формі невеликої завушної кліпси і оснащений компасом, гіроскопом, термометром, мікрофоном. Він дозволяє постійно контролювати здоров’я господаря, видавати йому інформацію про предметах, на які він звернув увагу, визначати становище в місті і на місцевості. Керувати новим гаджетом можна, абсолютно не торкаючись його руками, а лише підморгуючи йому або клацаючи мовою, що цілком оцінять екстремали.

 

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости