Нова технологія Leap Motion

Нова технологія Leap MotionМало хто вже пам’ятає про те, що спілкування людини з безпосередніми попередниками комп’ютерів – електронно-обчислювальними машинами (ЕОМ) проводилося за допомогою жахливо незручних в роботі картонних перфокарт. Потім їм на зміну прийшли набагато більш компактні десктопи, керовані незрівнянно зручними та зрозумілими навіть старому і дитині клавіатурою з мишею. Однак і цим органам управління комп’ютером знайшлася прекрасна заміна у вигляді тачскріна, який поки ще мало впроваджується в десктопи, але став просто незамінним у планшетах і смартфонах.

Однак тачскріни і тач педи теж скоро почнуть витісняти пристроями, що використовують передову технологію Leap Motion. Відома компанія HP оголосила про те, що вже в цьому році будуть випущені нові моделі дескотопов, планшетів і смартфонів, обладнаних вбудованим датчиком Leap Motion. Не варто сумніватися, що й інші виробники почнуть активно використовувати переваги нової технології.

Пристрій Leap Motion представляє підключається до USB-порту невеликий блок, який за допомогою спеціальних датчиків дуже точно відстежує рух рук і пальців користувача і перетворює їх у вводиться в комп’ютер інформацію. Воно дозволить управляти комп’ютером, немов диригент – оркестром, відкинувши геть сковують клавіатуру і мишу.

Про що ви думаєте, вибираючи домашній текстиль для своєї родини? Напевно для вас важливі якість, безпека, екологічність виробів. Постільна білизна неодмінно має бути красивим, подушки – м’якими, ковдри – теплими. Ми раді запропонувати вам найкращий домашній текстиль на світі!

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости