Nissan представляє розумний годинник для водіїв

Nissan представляє розумний годинник для водіївПро розумні годинники вперше заговорили не так вже й давно, але з недавніх пір стало ясно, що пристрої схожі на Pebble і i’m Watch тепер будуть випускатися значно частіше. Раніше з’являлася достовірна інформація про те, що Sony і Samsung вже анонсували розумні годинники, однак під час Франкфуртського автосалону представники відомого концерну Nissan також заявили про те, що планується в найближчому майбутньому випустити годинник спеціально для водіїв, годинники будуть кріпитися на зап’ясті і отримувати інформацію від електроніки автомобіля або власника смартфона.

Щодо годин відомо, що їх зарядки повинно вистачити приблизно на сім днів, а управляти власник зможе гаджетом за допомогою кнопок. Nismo Watch, саме так називаються годинник, розкажуть водієві про середньої і максимальної швидкості за певний відрізок шляху, скільки палива витрачає автомобіль, а також дозволять відправляти корисну інформацію іншим користувачам. В цілому годинник кріпляться таким чином, що водій може дивитися на екран гаджета і оформляти замовлення, щоб photoshop купити в інтернет-магазині, одночасно він може стежити за ситуацією на дорозі. Ще одна важлива функція цього гаджета – уміння фіксувати швидкість серцебиття у водія автомобіля, щоб під час тривалих поїздок він міг контролювати свій стан.

Представникам Nissan відвідувачі задали безліч питань, але відповіді отримали лише на деякі з них. На даний момент немає ніякої достовірної інформації про те, що гаджет знаходиться в стадії розробки досить довго, то є мабуть глядачам представили лише концепт. Таким чином інформація про ціну або дату виходу відсутня.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости