Напотужний ігровий ноутбук

Напотужний ігровий ноутбукDell Alienware 18 дійсно є «інопланетянином» серед інших ігрових ноутбуків. Його вага – аж 5,5 кг. З широким дисплеєм 18,4 дюйма і двома відеокартами GeForce GTX 770M цей ноутбук на раз обганяє своїх нечисленних конкурентів.

Висока вартість такого ноутбука відповідає комплектації. Насправді, вибираючи ноутбук для ігор, про ціну краще не думати, тому що вона в будь-якому випадку буде величезною. Ціна Dell Alienware 18 досягає 3500 доларів, але цю суму віддають за дійсно стильний ігровий ноутбук.

Прямих конкурентів у цього ноутбука немає. Крім вже озвучених ігрових характеристик, багато відзначають відмінну аудіосистему, яка найкраще розкривається з навушниками monster beats чи їх аналогами.

Оглядачі готових комп’ютерних рішень високо оцінюють дану модель. Справа в тому, що це, напевно, єдиний з усіх ігрових ноутбуків, який в змозі запустити фактично будь-яку сучасну гру з «важкою» графікою на максимальних налаштуваннях.

Під металевим корпусом ховаються модулі зв’язку, необхідні будь-якій людині – гігабітна мережева карта, модуль бездротового зв’язку і, звичайно, Bluetooth останнього покоління, який має відмінну швидкість. Збоку є цілих 4 USB-порту третього покоління.

На ноутбуці встановлена Windows 8. Незважаючи на численні скарги користувачів, пов’язані з його сумісності зі старими іграми, вона в цілому непогано справляється і з ними. Цей ноутбук є мрією багатьох геймерів, і навряд чи в недалекому майбутньому поступиться іншої моделі почесне місце.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости