На 3D-принтері надрукують електрокар

На 3D-принтері надрукують електрокарОб’ємний друк в трьох вимірах, котрий повсюдно використовується як в науці, так і в промисловості, все-таки вводиться і в процес будівництва автомобілів. Корпорація Local Motors підписала контракт з Асоціацією виробничих технологій для спільної розробки і «роздруківки» на об’ємному принтері абсолютно безпечного для екології електромобіля.

Цей новий електрокар планують поставити в приклад того, як безпечні для екології технології дозволять мінімізувати викиди в атмосферу шкідливих речовин, знизити вартість виробництва, а також випустити принципово новий продукт і створити нові, добре оплачувані робочі місця для фахівців.

Організація Local Motors буквально «виросла» з незалежного і вільного спільноти інтернет-користувачів, яке складалося з дизайнерів. Local Motors додатково уклала договір і з Oak Ridge National Laboratory з метою підтримки у розробленні, удосконаленні та введення в роботу технології об’ємної друку серійних автомобілів.

Як повідомляється в офіційній заяві компанії Local Motors, при складанні електромобіля планується використовувати верстат, що має функцію «корекції» надрукованого матеріалу. Тобто роздруковані на верстаті деталі потім підганяються до ідеальної форми з допомогою високоточних лазерних різаків.

Якісний звук сьогодні важливий не тільки для концертів, але і безліч самих різних публічних заходів. Тому сьогодні для акустики застосовуються аудіо системи Public Adress. забезпечують потрібний рівень якості. Ми пропонуємо практичний підсилювач для такої системи недорого.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости