Мінуси лайфлоггінга

Крім переваг, у лайфлоггинга є і ряд недоліків, більшість з яких пов’язана з питаннями приватності. По-перше, будь-який бажаючий записати все своє життя повинен звертати увагу на те, якій компанії він довіряє свої особисті дані.

Наприклад, ви навряд чи хочете, щоб Google за допомогою Google Glass дізнавалася все про вашому повсякденному житті і навіть мала інформацію про те, на яку зовнішню рекламу та вивіски ви звертаєте увагу. Корпорації зможуть використовувати зібрані дані для трансляції реклами, безпрецедентної за рівнем таргетування. Також у світлі останніх скандалів, пов’язаних з програмою PRISM і стеженням АНБ, яке не гребує використовувати для шпигунства невинне додаток Angry Birds, варто задуматися, чи слід надавати повні логи свого життя, навіть якщо вам нічого приховувати.

Корпорації зможуть використовувати зібрані дані для трансляції реклами, безпрецедентною за рівнем таргетування

По-друге, постійна відеозапис вашого життя може спровокувати конфлікти з оточуючими людьми: якщо ваші близькі не проти того, що ви їх постійно знімаєте і фотографуєте, то незнайомці можуть сильно чинити опір. З часом адептів лайфлоггинга стає все більше, і (особливо з появою Google Glass) зросла кількість випадків, коли люди з пристроями, початківцями запис без попередження, викликали агресію оточуючих.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости