Mail.ru Group придбала розробника мобільних картографічних пропозицій Maps.me

КартаMail.ru Group придбала розробника мобільних картографічних пропозицій Maps.meІнтернет компанія Mail.ru Group повідомила про придбання розробника мобільних картографічних пропозицій Maps.me. Ця угода обійшлася холдингу в 10 мільйонів доларів. Все зроблено для того, щоб прискорити міжнародні зони проживання в Mail.ru Group проекту My.com. Звичайно, до цього компанія мала свій картографічний сервіс «Карты@mail.ru». Після операції вони планують його заморозити.

Mail.ru Group купила не тільки активи Maps.me, але і розробника, який тепер буде працювати в Mail.ru Group. Звичайно, те, що угода обійшлася в 10 мільйонів, це не точна цифра. Ходять чутки, що цифра в два рази вище. Що стосується Maps.me, то ця компанія заснована ще в 2010 році. Головний офіс розташований в Цюріху, а цент розробки – в Мінську. Інтернет-гігант працює над розробкою офлайн-карт та навігаційних систем для iOS, Android і Blackberry. Maps.me безкоштовно бере географічні дані OSM, а потім переробляє їх у нові формати. Після чого географічну карту світу можна вільно завантажити на мобільний телефон. Більш того, вона буде на тій мові, який вам потрібен. Як англійською, так і російською. В нових картах для Mail.ru Group буде багато різних можливостей, які зможуть дати компресію даних та побудова маршруту на стислій карті.

Нову карту Maps.me вже можна буде завантажити через магазини App Store, Google Play, Samsung Store, Amazon Store. Вони коштують дуже дешево. Наприклад, App Store додаток Maps.me обійдеться в 169 рублів. Звичайно, є і безкоштовні версії, яка не зможе дати високу дозволу. А платна версія має таку функцію. Maps.me вже має 7 мільйонів завантажень. Що стосується платних завантажень, то компанія не розголошує таких даних. Кажуть, що довго працювали в нуль, так як багато грошей виділили на розробку нових функцій.

Джерело: dev.by

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости