MacBook Air: пристрій без вентилятора

MacBook Air: пристрій без вентилятораВ інтернеті поширюються чутки про підготовку до випуску Apple супертонких лептопів MacBook Air. За деякими даними, американці незабаром почнуть виробництво 12-дюймових макбуків, які будуть задавати тон у сегменті подібних пристроїв. Крім надкомпактності, девайс від Apple буде володіти ефективною системою охолодження, що не вимагає установки пристрою кулера. По всій видимості, відвід тепла в макбукі буде здійснюватися через радіатори і його металевий корпус. Крім того, новий гаджет Apple вийде з модернізованим трекпадом.

Відомості про макбук поширює ресурс weiphone.com. Більшість фахівців схильна вірити джерелу інформації, так як воно неодноразово викладало правдиві дані про пристрої Apple, які ще не були представлені офіційно. До речі, джерело стверджує, що розробка iWatch затягується, і реліз «розумного годинника» відкладається на невизначений час. Мабуть, у найближчій перспективі користувачі зможуть переконатися в достовірності цієї інформації.

Втім, повертаючись до теми 12-дюймового MacBook Air, можна стверджувати, що припущення про його розробці виходили з різних джерел. Майже півроку тому аналітики висловлювалися, що цей пристрій буде поєднувати в собі кращі якості 11 – і 13-дюймових ноутбуків Apple.

Відкрився новий магазин в інтернеті shop4shop.net, який займається продажем та встановленням протипожежних систем. Відвідавши цей магазин Ви зрозумієте, що такі протикражні системи тепер доступні кожному і не залежно, чи живете Ви в квартирі або будинку. Якість радує, а ціна дивує.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости