Leica випускає ювілейну камеру

Leica випускає ювілейну камеруLeica є однією з тих компаній, камери яких цінуються по всьому світу і відрізняються неймовірно високою якістю. Пару днів тому представники цієї компанії назвали модель Leica T і оголосили про те, що вихід саме цієї камери приурочений до 100-річчя бренду Leica.

Окремої уваги заслуговує корпус цієї камери, адже він зроблений з цілісного шматка алюмінію, який після обробки шліфували вручну ще 45 хвилин. Дизайнери Audi завжди відрізнялися наявністю оригінальних ідей, і саме вони запропонували цей варіант корпусу для ювілейної моделі.

Тип сенсора у новинки буде APS-C, планується, що камера буде також 16.5 МП і працювати зі знімними об’єктивами, які відносяться до типу Leica-T. Існують серед фотографів і досить популярні об’єктиви Leica-M, з якими можна працювати при наявності спеціального адаптера.

В камері для знімків передбачено сховище об’ємом 16 ГБ, а зроблені фотографії можна буде переглядати на дисплеї з діагоналлю 3.7 дюйма. Важливим елементом для фотографів є вбудована спалах, яка висвітлює об’єкти під час зйомки. Однак вартість цієї камери з об’єктивом 18-56 мм $1850 і в продажу вона з’явиться в кінці травня, творці відразу попереджають про те, що спеціальний адаптер для лінз буде продаватися за ціною 395$. Але цю модель чекають дуже багато фотографів.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости