«Кращий гаджет 2013 року за версією Рунету»: перші підсумки

photoap
Вже майже два тижні на порталі Hi-Tech.Mail.Ru йде голосування за кращі пристрої 2013 року в рамках четвертої щорічної премії «Кращий гаджет 2013 року за версією Рунету». Враховуючи, що на даний момент проголосувало вже понад 95 тисяч осіб, можна підвести перші попередні підсумки.

Зупинимося на найцікавіших моментах.

У найпопулярнішою категорії – «Смартфони» – моделлю року наші читачі поки називають Apple iPhone 5s. На другому місці за популярністю – Samsung GALAXY S4 за нього (поки що) голосують не так активно. Далі з невеликим відривом розташувалися Nokia Lumia 1020 і HTC One. Однак наших читачів ще є можливість змінити ситуацію, проголосувавши за гаджет, який вони вважають найкращим.

В голосуванні за кращий камерофон і кращий планшетофон поки немає ніякої інтриги – беззаперечними лідерами є Nokia Lumia 1020 і Samsung GALAXY Note 3 відповідно.

В опитуванні за звання «Інновація року» розгорнулася неабияка боротьба між російським YotaPhone (поки перемагає з невеликим відривом) і 41-мегапіксельним Nokia Lumia 1020. Як бачимо, у фотофлагмана Nokia є відмінний шанс виграти відразу в двох почесних категоріях (при належній підтримці з боку читачів).

Кращим двухсимочным смартфоном наші читачі поки вибирають HTC One Dual SIM, якому з великим відривом програють конкуренти з табору Samsung і Lenovo. А ось з кращим Luxury-апаратом поки визначеності немає – з невеликим відривом тут лідирує Vertu Constellation, випереджаючи Tonino Lamborghini Antares.

Що стосується категорії планшетів, то тут поки беззаперечне лідерство у девайсів Apple – моделлю року більшість вважає Air iPad, який серйозно випередив Android-конкурентів, а в голосуванні за кращий компактний планшет поки лідирує Apple iPad mini з Retina-дисплеєм, набрав на даний момент більше 50% голосів.

У суперечці за найкращий Android-планшет поки перемагає Samsung GALAXY Note 10.1 2014 кращим планшетом на Windows наші читачі на даний момент називають Nokia Lumia 2520.

В категорії «Комп’ютери» Apple також має можливість отримати головний приз – на даний момент там з мінімальним відривом перемагає MacBook Pro 13 з Retina-дисплеєм. Йому поки програє кілька голосів Lenovo IdeaPad Yoga 2 Pro (який, до речі, є лідером у категорії трансформерів).

У голосуванні за модель року категорії «Камери» з невеликим відривом лідирує Pentax K-3, яку поки безуспішно «наздоганяють» Canon EOS 70D і Nikon D7100. Кращим телевізором наші читачі на даний момент вважають Samsung F8500 PDP, а кращий дизайн серед всіх смартфонів 2013 року – у HTC One.

 

Нагадуємо, що ці результати – попередні, і навіть беззаперечні лідери можуть позбутися перших місць. У наших читачів ще є час, щоб віддати свій голос за найкращі, на їх думку, пристрої 2013 року.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости