Комп’ютер Zotac ZBOX nano Plus AQ02

Комп'ютер Zotac ZBOX nano Plus AQ02Компанія, яка носить назву Zotac, розповіла про одну із своїх новинок, якою став мініатюрний ПК, він відноситься до лінійки ZBOX nano і отримав від творців процесор марки AMD A8-5545M, який оснащується чотирма ядрами, за якість зображення відповідає відеокарта Radeon HD 8510G, яка відрізняється високою продуктивністю під час роботи.

Творці новинки не прагнули придумати найсучаснішу машину для комп’ютерних ігор, проте переглядати фільми у високій якості дуже зручно, хоча творці цифрової реклами швидше за все відзначать багатофункціональність новинки. Крім цього ті, хто буде купувати ZBOX nano Plus, можуть розраховувати не менш ніж на 4 гігабайти ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, а ось для файлів передбачений жорсткий диск об’ємом 500 ГБ. Також покупцям слід пам’ятати про те, що операційна система ПК теж буде відсутнім.

Власник ПК може придбати ще один 2,5-дюймовий жорсткий диск, в той час бажаючі можуть збільшити ОЗУ до 8 ГБ, якщо куплять додаткові слоти формату DDR3-1600. У новинки будуть і Wi-Fi і Bluetooth 4.0 модулі, які доповнюють 4 порти USB 3.0. Розробники ПК не обмежилися модулями і новинка тому володіє двома портами USB 2.0, і портами eSATA і Gbit Ethernet. Стосовно вартості і дати появи ПК у продажу якась точна інформація відсутня.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости