Комп’ютер на вухо – який він?

Комп'ютер на вухо - який він?Ще недавно при слові «комп’ютер» ми представляли десктоп з електронно-променевим громіздким монітором. Потім, немов з рогу достатку, посипалися ноутбуки, моноблоки. Планшети, смартфони, незрівнянно перевершують по можливостям колишні десктопи, але мали менші розміри і вагу. Подальший розвиток радіоелектроніки логічно підводить нас до появи комп’ютерів малого розміру, які будуть вже не стільки гаджетами, скільки електронним доповненням до наших природніх можливостів.

І ось фантастика стає реальністю: в Японії проходить тестування ймовірно першого носимого комп’ютера, який за багатьма параметрами не має аналогів у світовій практиці. Дивно малу вагу, рівний всього лише 17 грам і кілька звична форма розташованої за вухом пластикової кліпси аж ніяк не робить його жалюгідним пасинком у славному сімействі гаджетів.

Перелік функцій нового пристрою порівняно широкий і включає такі, як можливість зв’язку зі смартфоном за допомогою Bluetooth, GPS навігації, контролю за здоров’ям володаря, і, звичайно, отримання інформації про цікавлять об’єктах. Управління новим апаратом буде здійснюватися за допомогою рухів голови, очей, а не звичними мишею, клавіатурою, тачскріном. Ця особливість, безсумнівно, буде корисною працівникам екстремальних професій.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости