«Kiddie Voice Child Reminder» не дозволить вам забути про ваших дітей

Kiddie Voice Child Reminder

 

 

 

Раніше ми розповідали вам про сигналізації «Child-Minder safety alarm». Наше життя стало занадто швидкою, інколи ми забуваємо важливі речі, а іноді ми забуваємо і власних дітей, вірніше залишаємо їх на задньому сидінні авто чи в супермаркеті ( що вже саме по собі дуже сумно). Мені здається, що 70 доларів за річ, яка нагадає вам про забутий дитину – це розумна витрата.

Але що може зробити наше життя ще безпечніше? У лютому цього року у Флориді вступи в силу закон про те, що всі транспортні засоби в дитячих садках повинні бути забезпечені спеціальним сигналізаціями, що нагадують водіям, не забути перевірити, чи всі діти на місці? Також зараз почалися активні продажі рацій, завдяки яким зв’язок стала більш мобільною і допомагає бути в постійному контакті зі своїми дітьми. І тут на сцену виходить «Kiddie Voice», запатентована сигналізація, призначена саме для таких цілей. Це пристрій спеціально розроблений таким чином, щоб водій пройшов у кінець автобуса, для того, щоб вимкнути його, за цей час у водія є шанс ще раз переконатися, чи всі діти зайняли місця.

Можна зрозуміти батьків, хто не водить дитину в ясла, можуть допустити трагічну помилку, але якщо мова йде про водія автобуса, на плечах якої лежить відповідальність за життя багатьох діточок. Але новини про дітей, отримали травми поїздках на шкільних автобусах, продовжують з’являтися у зведеннях новин. Багато країни наслідують прикладу США й забезпечують шкільний транспорт подібним обладнання.

«Kiddie Voice Child Reminder» зараз можливо придбати на сайті «atwecgrp.com» за 300$ .

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости