KIA випустить два нових електричних велосипеда

KIA випустить два нових електричних велосипедаОдним з найбільш відомих концернів в Південній Кореї є Kia, який займається випуском велосипедів і зовсім скоро на ринку з’явиться ще два електричних велосипеда типу Kia Electric Bicycle або скорочено KEB. До Женевського автосалону залишається зовсім небагато часу і саме на ньому будуть представлені велосипеди. Той з велосипедів, що буде призначений для міста, отримав назву City, а ось друга модель буде називатися MTB, тобто Mountain Bike і на ній слід пересуватися виключно по гірській місцевості.

Відомо, що корпуси велосипедів будуть зроблені з двох цілісних шматків, причому творці пішли на ризикований крок і мотор вбудували в колесо, потужність мотора складе 250 Вт, а напруга в ньому буде 36 В. Реклама велосипедів буде масштабною, адже не кожен місяць концерн може дозволити випускати моделі такого рівня, так що є шанс, що навіть на екрані телевізора, який можна придбати на сайті http://tv-xit.ru/ ви випадково побачите рекламу цього сучасного велосипеда. Крім цього творці повідомили, що акумулятор буде заряджатися за чотири години, але зате вага кожного з автомобілів буде не менше 20 кг.

Коли творців запитали, скільки велосипеди зможуть проїхати на одному заряді акумулятора, то вони відповіли, що можна подолати до 40 км, в той час, як максимальна швидкість для велосипедів – 25 км/ч. Ще однією перевагою цих моделей буде передача Shimano і сучасні гальма, про інші технічні дані поки що немає інформації. Демонстрація велосипедів буде разом з електромобілем Soul EV.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости