«Інопланетний» гаджет iPhone 5 – у вільному доступі онлайн

iphone5s-apps-crashiPhone 5 - класичний смартфон від компанії Apple. Фахівці (та й користувачі теж) вважають його найкращим комунікатором в сучасному світі. Він і багатофункціональний і має чудовий дизайн.

Тому Айфон 5 цілком адекватно називають найкращим. Багато інших виробників не змогли і близько наблизитися до того рівня, яким може похвалитися згаданий гаджет. Сьогодні купити iphone 5 може кожен бажаючий. Це диво сучасної електроніки в вільному доступі в інтернеті для будь-якого прихильника технічних новинок від Apple і інших відомих світових брендів комп’ютерної індустрії.

У дисплея нового смартфона 4 дюйма, а також Retina покриття, що має 640х1136 точок. Завдяки такому розширенню, картинка виходить досить насиченою, яскравою, тому дивитися відео, фотографії на даному пристрої дуже навіть приємно. У п’ятого iPhone дві камери: основна, на 8 мегапікселів, фронтальна, потужністю 1.3 мп. Основною можна знімати фото з розширенням 1920х1080 пікселів, відео ж пишеться в 30 кадрів за секунду. За допомогою різних додатків можливо редагувати знятий матеріал, відразу відправити його своїм друзям, скориставшись передвстановленою програмою AirDrop.

П’ятому Айфону дістався потужний процесор від Apple – A6. Порівняно з попередньою моделлю, «залізо» стало набагато потужнішим, що означає – розробники можуть робити і більш ресурсомісткі програми. Набагато збільшилася і швидкість роботи телефону, завдяки новому процесору, чудово оптимізованої iOS 6, яку в подальшому планують змінити на iOS7. Apple iPhone – це потужний бренд, відзначає anshercap.com. Це – той телефон, що називається «інопланетної технологією», адже багатьом не зрозуміло, як земляни могли створити таку досконалу і стильну техніку. П’ятий Айфон, як ніби зійшов прямо з екранів, з кіноепопеї «Зоряні Війни».

Багато сперечаються, чи можна iPhone 5 називати «мобільним телефоном». Адже цей гаджет, будь-якої моделі (від першої до п’ятої), є саме смартфоном. Тобто, Айфони є справжніми творами мистецтва, тому телефон їм, як би, і не йде. Адже фанати продукції Apple женуться за новими розробками відомого бренду, як за найціннішими і життєво необхідними речами. Після смартфона Apple iPhone вже ніякий телефон не зможе зацікавити зачарованого користувача. Покупка Айфона в Інтернеті обійдеться набагато дешевше.

Також по темі читайте тут.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости