Ігри для Android почали продавати через автомати
Гаджеты, технологии, политика и многое другое

Ігри для Android почали продавати через автомати

15:38, 27 вересня 2013

Торговий автомат Google Компанія Google облаштувала в Токіо декілька торгових автоматів, за допомогою яких можна встановити ігри на смартфон або планшет на Android, повідомляє Engadget.

Автомати оснащені великими сенсорними екранами. На екрані відображається список доступних ігор і їх опис. У каталозі є як платні, так і безкоштовні ігри. Користувач вибирає гру, потім кладе свій пристрій в лоток під екраном, і вона завантажується.

Для завантаження ігор «через лоток» необхідно, щоб смартфон або планшет працювали на базі Android 4.0 і вище і підтримували технологію NFC. Якщо апарат не відповідає цим вимогам, гру можна встановити, сфотографувавши QR-код на екрані.

Якщо у користувача при собі немає пристрою на Android, вподобану гру можна спробувати на демонстраційному смартфоні Nexus 4. Смартфон «прив'язаний» до торгового автомата, і забрати його з собою не можна. Крім того, судячи з фотографій, поряд з автоматом постійно знаходяться співробітники Google.

Зараз в Токіо працюють три автомати, які пропонують в цілому 18 ігор. Engadget вважає, що автомати стали частиною рекламної кампанії Google Play — магазину додатків для Android. Чи буде Google проводити аналогічні кампанії в інших країнах, невідомо.

Японія входить до числа країн з розвиненою торгівлею через автомати. За даними Японської асоціації виробників торгових автоматів (JVMA), в країні діють понад п'ять мільйонів таких машин. Найбільш поширені автомати з продажу прохолодних напоїв — вони становлять майже половину парку.