HotLogic Mini або як взяти з собою на кухню офіс

HotLogic Mini або як взяти з собою на кухню офісБезсумнівно, брати з собою домашню їжу в офіс зручно і вигідно. По-перше, ми їмо якісну і смачну їжу, корисну для здоров’я, по-друге ми економимо кошти, адже не секрет, що ціни в буфетах нерідко кусаються. Я, буває, забуваю приготувати собі їжу вдома, тому мені доводиться «насолоджуватися» погано розігрітою їжею  не дуже чистою офісною мікрохвильовкою, і мені б хотілося якось змінити ситуацію.

Представляю вам HotLogic’s Mini, повністю автоматичну портативну електричну плиту, яка дозволить приготувати обід прямо на робочому столі, так і в будь-якому іншому місці, де можливо підключиться до мережі. HotLogic Mini відрізняється міцним алюмінієвим корпусом і зручними ручками для перенесення.

Плита здатна розігрітися до 200 градусів за Фаренгейтом, тому вам більше не доведеться жувати холодне м’ясо і гарнір. Приготувавши їжу, HotLogic Mini довго зберігає її гарячої і її не потрібно розігрівати. HotLogic випускається в блакитному, чорному і жовто-помаранчевому кольорах і придбати її можна через amazon.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости