Honda приборкує Siri Eyes Free

Honda приборкує Siri Eyes FreeУ три моделі автомобілів Honda буде інтегрований персональний помічник Apple Siri, який здатний розпізнавати голосові команди власника. Функція iPhone «Siri Eyes Free» буде приєднана до автомобіля за допомогою бездротової технології Bluetooth. Ця функція дозволить водієві дзвонити, включати музику, вибирати радіохвилю і диктувати SMS-повідомлення.

Для включення помічника, водієві достатньо буде натиснути кнопку управління на рульовому колесі і дати команду, яку електронний помічник передасть на смартфон. При цьому, немає необхідності включати екран смартфона. Для виключення помічника водієві необхідно буде знову натиснути на кнопку управління.

Для освоєння Siri японський автовиробник вибрав автомобілі Honda ILX, представницький седан RLX і Honda Accord. Встановлювати і налаштовувати програмне забезпечення Apple будуть дилери автовиробника. Про конкретні дати і ціною мови поки не йде.

Зовнішні інтерфейси, подібні Siri, здатні розпізнавати голосові команди власника, виконувати функцію навігатора. Перевагою таких систем є можливість автовиробника економити на дорогих бортових системах, даючи можливість водієві використовувати власний дорогий гаджет. З іншого боку, виробники бортових систем зазнають серйозні збитки.

До речі, компанія Honda першої вбудовує зовнішній інтерфейс Siriдля автомобіля класу «люкс», мова йде про Honda RLX. Зовнішні інтерфейси встановлювалися на бюджетні моделі автомобілів, наприклад, на Mercedes А-класу. У список, опублікований на World Wide Developers Conference, увійшли автомобілі марки BMW, Toyota, Audi, GM, Jaguar, Land Rover, Chrysler.

Різноманітні кредити – споживчі, автомобільні та інші – входять у повсякденне життя. Наприклад, кредит без довідок та поручителів у Володимирі можна оформити при придбанні железнодородных квитків, з пільговим періодом кредитування. Така послуга введена на РЖД з 1 червня минулого року.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости