Google Glass зможе розпізнати емоції

Google Glass зможе розпізнати емоціїАмериканська фірма Emotient розробила спеціальний додаток для окулярів Google Glass. Програма Sentiment Analysis здатна визначати емоції людей, оточуючих власника окулярів.

Вбудована в окуляри камера проводить зйомку навколишнього простору, а потім, з допомогою програми ці знімки обробляються. Відбувається пошук на них людських осіб, аналізуються лицьові м’язи і вже з допомогою отриманих даних програма робить відповідні висновки.

Додатком під силу виявити як загальний настрій людини, так і складні та базові емоції. До емоцій базового характеру розробниками віднесені почуття радості або страху, до складних – замішання і розчарування.

Крім уміння визначати емоції, Sentiment Analysis може розрізняти і стать людини. У перспективі, програма зможе встановити приблизний вік а також етнічну приналежність.

В даний час програма знаходиться в режимі закритого бета-тестування. Перевірити її в роботі, поки дозволено тільки партнерам Emotient. Інформації про входження програми в каталог Glassware, на даний момент не озвучено.

На думку розробників, основною сферою застосування програми повинна стати сфера роздрібних продажів. Sentiment Analysis допоможе продавцям дізнаватися думку відвідувачів торгових точок про товари.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости