Google Glass інтегрують у Mercedes-Benz

Google Glass інтегрують у Mercedes-BenzРішення фірми Google про надання раннього доступу до тестування свого нового гаджета Google Glass розробникам і найвідданішим шанувальникам виявилося більш ніж вдалим. З одного боку, дане рішення дозволило інтернет-гігантові залучити до нового девайсу підвищену увагу, а з іншого, знайти і виправити всі помилки і проблеми до масового офіційного запуску апарату в продаж. Але нещодавно відкрилася ще одна чудова сторона такого рішення: справа в тому, що ранній доступ до Google Glass дозволив розробникам знайти нове цікаве застосування їх розробці.

Однією з таких знахідок виявився німецький виробник автомобілів Мерседес-Бенц, який на даний момент проводить ряд експериментів, що дозволяють інтегрувати Google Glass в розважальну і навігаційну систему випускаються концерном автомобілів. Якщо ви є затятим шанувальником випускається компанією Google продукції, радимо вам скачати гугл хром, даний браузер вигідно відрізняється від своїх конкурентів швидкістю і продуктивністю.

Наприклад, «Mercedes-Benz» зараз проводить тестування програми, що буде посилати на Glass дані прямо з навігаційного комп’ютера авто, надаючи дані про те місце, яке ви бажаєте відвідати, після того як залишити машину на парковці.

Додаток буде працювати наступним чином. Спочатку необхідно запросити напрямок руху у Glass. Потім сісти в автомобіль, підключити до нього свій смартфон, і в той же момент дані перейдуть в систему навігації автомобіля. Після того, як ви дістанетеся до місця призначення, девайс запросить новий маршрут. Додаток знаходиться на стадії робочого концепту.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости