Головна мета лайфлоггінга

Головна мета лайфлоггінга  полягає у виявленні з тисяч знімків і даних про пересування певних поведінкових патернів. Складність полягає в тому, як розібратися у величезній кількості інформації. Для систематизації розробляються різні програми, але обробка такого великого потоку даних залишається складним завданням, з яким нинішні смартфони поки не справляються, а отримати доступ до віддаленого сервера зі спеціальним програмним забезпеченням – непросто.

З вирішенням проблеми структурування інформації людина зможе поліпшити своє життя. Ґрунтуючись на аналізі свого попереднього досвіду, за логікою речей, вона буде в змозі налаштувати шаблони своєї поведінки. У світі, наприклад, існує безліч завзятих трудоголіків, які, якщо і підозрюють про те, що просиджують в офісі занадто довго, не здогадуються про те, як це може відбитися на їх емоційному стані та здоров’ї. Не кажучи вже про шкідливі звички людей і про контроль їх раціону.

В недалекому майбутньому пристрої для лайфлоггінга вийдуть далеко за межі примітивних датчиків руху, камер і мікрофонів. З поширенням імплантуються в тіло сенсорів, що оцінюють здоров’я, люди зможуть легко записувати кожен удар серця, будь-яка зміна температури тіла, рівня цукру в крові і навіть зміна настрою.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Скачать far cry 4 с торрента на русском механики, скачать игру фар край 4 - фар край 4 скачать торент
Новости