Глютен не пройде

Пристрій під назвою Nima від компанії 6 Sensor Labs став переможцем конкурсу стартапів Hardware Battlefield і володарем призу в 50 тисяч доларів. Гаджет за дві хвилини перевіряє продукти на наявність глютену. Для цього шматочок їжі необхідно помістити в спеціальну капсулу і вставити її в прилад, який проведе експрес-аналіз. Пристрій не має медичних функцій, тому компанії не доведеться сертифікувати його в американському Управлінні по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів. Nima вже можна придбати через інтернет за ціною 249 доларів на сайті timetanks.org.

Розумний годинник від Casio

Casio представила свої перші смарт-годинники для любителів активного способу життя. Як і більшість спортивних моделей годин компанії, вони захищені від вологи, перепаду температур і механічних ушкоджень, а також витримують підводне занурення на глибину до 50 метрів.

Casio WSD-F10 працюють на базі Android Wear і мають відразу два дисплеї, один з яких показує тільки час, а другий — всю іншу інформацію. Це зроблено для економії заряду батареї. Пристрій також отримало модулі Wi-Fi і Bluetooth, вбудований датчик тиску, гіроскоп і цифровий компас. У продажу годинник з’являться вже в березні цього року за ціною 500 доларів США.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Хитман скачать торрентом, скачать хитман - hitman скачать торрент
Новости