Glass від Google тепер ідентифікують об’єкти

Glass від Google тепер ідентифікують об'єктиBlippar навчила телефони ідентифікувати об’єкти, і почала робити те ж саме зі смарт-окулярами від Google, що допоможе принести ще більше доповненої реальності в маси. В рамках світової виставки мобільної індустрії, яка пройшла в Барселоні, представники компанії продемонстрували першу у всьому світі технологію, призначену для розпізнавання зображень для окулярів Glass від Google. Розроблена програма ідентифікує зображення, людей та вироби, як заявили співробітники компанії.

Ви теж можете привнести в своє життя ще більше сучасних речей, в чому допоможе розумний будинок купити цю систему можна на сайті компанії-постачальника. В процесі виставки була представлена версія програми від компанії, а програми в Glassware, який є офіційним магазином додатків для Glass, поки немає. Новинка приваблива, якщо розглядати її з рекламної точки зору.

Його можливості допустимо застосовувати у рекламних акціях різної продукції. Однак вигоду від Blippar отримає не тільки сама компанія, але і користувачі. Так, новий додаток для окулярів є можливість застосовувати в іграх, а також при вивченні мов. Для того, щоб дізнатися, яку назву має та чи інша річ, власник Glass повинен подивитися на неї. Але сьогоднішня політика розробників по відношенню до Glass забороняє використовувати в окулярах від Гугл програми, які мають функціонал розпізнавання осіб, а також застосовувати матеріали, що містять наготу. З цією проблемою зіткнувся MiKandi, який випустив перше додаток для дорослих для Google Glass.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости