Gajet-xавто світ X-модифікації

 

Nissan Navara получил новую комплектацию

 

Nissan Navara одержав нову комплектацію

 

Японський автовиробник в цілях збільшення конкурентоспроможності пікапа Nissan Navara на європейському ринку розробив нову комплектацію моделі, що одержала індексне позначення SV (special version).

 

Побудована на базі машини в комплектації LE модель Nissan Navara SV порадує власника комбінованою обробкою інтер'єру шкірою і алькантарою, контрастною строчкою, якій декоровані крісла, центральний підлокітник і важіль коробки передач. Ще одна подія в салоні зміна – поява напису "Nissan" на спинках передніх сидінь.

 

Зовні автомобіль можна пізнати по 18-дюймових легкосплавних дисках, протитуманках з хромованою окантовкою і трубі з полірованої неіржавіючої сталі, покликаної захистити передній бампер під час їзди по пересіченій місцевості.

 

Базове оснащення японського пікапа передбачає наявність реслінгів на даху, електропакету, камери заднього вигляду, системи підігріву передніх крісел і супутникової навігації з жорстким диском на 40 Гб і 7-дюймовому кольоровому сенсорному дисплеї і іншому устаткуванні.