Гаджети GKILO і CLOGK допоможуть господині на кухні

Гаджети GKILO і CLOGK допоможуть господині на кухніВідоме італійське підприємство «Інтернет речей», яке просувається компанією Thingk, поповнилося новою продукцією, яка на цей раз полягає в універсальному гаджеті GKILO, що суміщує у своєму корпусі годинник з вагами. Апарат має в своєму розпорядженні дерев’яний корпус, світлодіодний індикатор і сенсорне управління.

Кожен елемент майстерно прихований в конструкції, що робить пристрій схожим на звичайну дерев’яну «штучку», коли він має неактивний стан.

Функціонує гаджет за наступним принципом. Перевернувши його на один бік, можна дізнатися вагу того чи іншого продукту, причому дані будуть зафіксовані на екрані, а також передані на смартфони користувачів. Спеціальний програмний софт дозволяє отримати дані про те, який період необхідний для приготування певних продуктів такої маси.

Досить скоро придбати дані гаджети буде так само просто, як і сьогодні замовити просування сайтів в Інтернеті за досить прийнятною вартістю в найкоротші терміни.

Користуючись іншою стороною гаджета, можна здійснити включення годин або таймера, який працює, тільки якщо поряд є додатковий пристрій CLOGK. Таким чином, зваживши продукти і дізнавшись період їх приготування, можливо включити таймер, отмеряющий зазначені часові відрізки.

Автор ідеї вже почав збирати кошти для серійного виробництва GKILO і CLOGK на краудфандинговомк порталі Indiegogo. На даний момент зібрано вже понад 17 тис. американських доларів при необхідному бюджет в обсязі 50 тис. доларів, а до кінця акції лишився ще цілий місяць.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Новости